ANASAYFASON BİLGİSPORFOTOVİDEOKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİYAZARLARKÜNYEİLETİŞİM
Kaya: Haksızlık ve yolsuzluk karşısındayız

Kaya: Haksızlık ve yolsuzluk karşısındayız

14.10.2016 - 13:03 764
son bilgi haber

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, Kanal 78 Televizyonu gün ortası programında Hakan Tuçer’in canlı yayın konuğu oldu.

Canlı yayında Hakan Tuçer’in sorularını yanıtlayan Başkan Metin Kaya;  öncelikle 6-9 Ekim tarihleri arasında Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu  tarafından Yalova’da düzenlenen  9. Başkanlar Kurulu toplantısını değerlendirdi.

Karabük’te ki kurum ve kuruluşlara seslenen Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, “Son günlerde Karabük’te bazı ihale dedikoduları dolaşıyor. Dolayısıyla bu tür dedikodular Karabük’e zarar veriyor. Devletimizin Karabük’te ki yatırımları aksıyor. Bizler de bu tür şaibeli işlerin daima takipçisi olacağız. Karabük’te haksızlığa uğrayan herkesin yanında olacağız. Bu yüzden gerek kurum ve kuruluşlarımız ve gerekse de vatandaşlarımız uğradıkları haksızlıklarda bizimle irtibata geçebilirler. Gün geçtikçe güçlenen Karabük Gazeteciler Cemiyeti olarak bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü haksızlık ve yolsuzluğun karşısında olacağımızı, üyelerimiz başta olmak üzere düzgün duruş sergileyen herkesin yanında olacağımızı belirtiyor, kamuoyuna saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.son bilgi haber

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

toplam: | gösteriliyor:
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN ÇOK İZLENEN VİDEO HABER

EN ÇOK İZLENEN FOTO HABER


Baglar Gazoz

SON YORUMLANANLAR
KARABÜK'TE KİM KİMDİR?
cron