ANASAYFASON BİLGİKARABÜK'TE KİM KİMDİR?KARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİKARDEMİR HİSSELERİKÜNYEİLETİŞİM

Belediye çalışanı intihar girişimi

Karabük PTT Caddesindeki intihar girişimi korkulu anlar yaşattı. Karabük Belediyesi çalışanı olduğu belirtilen ve henüz kimliği açıklanmayan 35 yaşlarındaki erkek şahıs çatıya çıkıp intihar girişiminde bulundu.

Çatıdan sarkan M.K., atlacağını belirtirken itfaiye ekipleri zeminde branda açarak önlem aldı. Çevredekilerden bazıları da brandanın ucundan tutarak ekiplere yardımcı oldu. Bu sırada cadde de trafiğe kapatıldı.

Polisin çabalarına rağmen intihar girişiminden vazgeçmesi için ikna edilemeyen M.K., kendisini izleyen kalabalığa, "Devletime milletime güvendim. Kimseye saygısızlık yapmadım. İşimi yaptım. Bugüne kadar çalıştım. Çoluk çocuğuma helal para getirdim. Haksızlık yapana verdiler, bana vermediler. Niye yaşayayım bu hayatta? Çoluk çocuğuma devlet bakar. Allah razı olsun devletten. Bu saatten sonra hakkınızı helal edin" dedi.

MÜDÜRÜ CEP TELEFONUNDAN İKNA ETTİ

M.K., cep telefonuyla kendisini arayan Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürü İrfan İnal tarafından ikna edilerek çatıdan indirildi. Evli ve 2 çocuk babası M.K., olay yerinde hazır bekletilen ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Trafiğe kapatılan cadde yaklaşık 40 dakika sonra ulaşıma yeniden açıldı.

 İNTİHAR GİRİŞİMİ FOTOĞRAFLAR

 İNTİHAR GİRİŞİMİ FOTOĞRAFLAR


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

14.10.2016 - 19:44 14825


YORUMLAR

KARABÜK'TE KİM KİMDİR?
cron