ANASAYFASON BİLGİSPORFOTOVİDEOKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİYAZARLARKÜNYEİLETİŞİM
Atilla Karaarslan Kimdir?

Atilla Karaarslan Kimdir?21.07.2015 - 15:23 3566

Atilla Karaarslan sosyal medya sitesi Facebook hesabında biyografi olarak şu şekilde yazmış; 1963 Karabük'te doğdum. Karabük Atatürk İlkokulu, Karabük TED Koleji ve Demir Çelik Lisesi'ndeki öğrenim hayatım ile birlikte gazetecilik mesleğine öğrencilik yıllarında amatörce başladım.

Askerlik görevinden sonra Zonguldak'ta yayınlanan ve Karabük'te Bürosu olan Zonguldak Haber Gazetesi'nde muhabir olarak profesyonel gazetecilik hayatına başladım. Haftalık Pota 68 Gazetesi imtiyaz sahipliği, Karabük'ün ilk yerel televizyonu Karabük TV Haber Müdürlüğü, Kanal 89 Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Batı TV Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptım.

Zonguldak Haber Gazetesi'nin Karabük Bürosunda muhabir olmadan önce "gazete dağıtıcılığı" da yaptım. Şimdiki ismiyle "office boy" görevini çay söyle, getir götür işleri yaparak en iyi şekilde yerine getirdim. Amatör spor maçlarını takip etmek üzere kışın çamurda, yazın Karabük'ün o bunaltıcı sıcaklarında amatör mahalle maçlarını takip ettim. Spor muhabirliği, muhabirlik gibi gazetecilik mesleğinde aşama aşama ilerlemeye çalıştım.

Burada biyografi yazılmış olsun diyerek kısa bir özet olarak geçtim. Evli ve iki kız, bir erkek çocuk babasıyım.

Ayrıca halen Karabük Gazeteciler Cemiyet Başkanlığı görevini yapmaktayım.

son bilgi haber

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

toplam: | gösteriliyor:
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN ÇOK İZLENEN VİDEO HABER

EN ÇOK İZLENEN FOTO HABER


Baglar Gazoz

SON YORUMLANANLAR
KARABÜK'TE KİM KİMDİR?
cron