ANASAYFASON BİLGİSPORFOTOVİDEOKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİYAZARLARKÜNYEİLETİŞİM
Kardemir'de yolsuzluk

Kardemir'de yolsuzluk

27.06.2015 - 16:23 2571
son bilgi haber

Kardemir'de yolsuzluk iddiaları ardından gazeteci Atilla Karaarslan kişisel internet sitesinde gelişmeleri değerlendirdi. Atilla Karaarslan sitesinde şu görüşlere yer verdi;

İki gündür Kardemir ile ilgili yolsuzluk iddiaları internet ortamında dolaşıyor. Fotoğrafta gördüğünüz Ayşe Türeyen Kardemir A.Ş Satın Alma Müdürlüğü görevini yapıyordu geçen hafta görevden alındı iş akti fesh edildi.

Fotoğraftaki diğer kişiyi Çağrı Güleç'i isim olarak duymuşsunuzdur. Babası Kamil Güleç Kardemir Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir, Çağrı Güleç'de Kardemir Yönetim Kurulu Üyesidir.

Yayınlanan belgelerde elektronik posta E-Mail yazışmaları bulunuyor.

Şimdiye kadar yayınlanan iddialara göre Çağrı Güleç Satın Alma Müdürü'ne E-Posta yoluyla verdiği usulsüz talimatlar sonucu Kardemir zarara uğratılmış.

Çağrı Güleç'i aradım önce iddialar üzerine konuşmak istemediğini belirtti sonra iddiaların aksine Kardemir'i 50-60 Milyon TL zarardan kurtardığını söyledi. Ve "off the record" yazmamak kaydıyla Kardemir'de yaşanan bir çok konudan bahsetti.

*** *** ***

İddiaların devam edeceği söyleniyor.

Kardemir A.Ş, SPK'da işlem gören halka açık bir şirket olduğu için iddialar, söylentiler üzerine haber/yorum yapmak yasal olarak ciddi sakıncalar oluşturuyor. Şu aşamada yorum yapmak yerine tarafların yapacağı resmi açıklamaları beklemek gerekiyor.

Önümüzdeki günlerde fırtına mı kopacak hep birlikte göreceğiz...son bilgi haber

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

toplam: | gösteriliyor:
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN ÇOK İZLENEN VİDEO HABER

EN ÇOK İZLENEN FOTO HABER


Baglar Gazoz

SON YORUMLANANLAR
KARABÜK'TE KİM KİMDİR?
cron