ANASAYFASON BİLGİSPORFOTOVİDEOKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİYAZARLARKÜNYEİLETİŞİM

Karabük'te Uyuşturucu Mücadelesi

Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever Karabük'te uyuşturucu ile mücadeleye 24 saat gece gündüz hiç durmaksızın devam ettiklerini söyledi.

Emniyet Müdürü Tezsever gazetecilerle birlikte gençlerin uyuşturucu için kullandıkları mahalle aralarındaki metruk bölgeleri inceledi.

Mahalle ve sokak aralarında yıllardır kullanılmayan yıkılmış çökmüş evlerin de emniyet ekipleri tarafından sürekli kontrol edildiğini belirten Tezsever; "Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmalarını ve gördükleri an 155'i aramalarını istiyoruz ad ve soyadlarını bildirmelerine gerek yok yeter ki 155'i arasınlar" dedi.

Emniyet Müdürü Tezsever'in gazeteciler ile birlikte Karabük'ün çeşitli bölgelerinde yapılan incelemeler esnasında gelen "Esrar yakalandı" bilgi notunu da gazetecilerle paylaşan Tezsever; "Az önce ekiplerimiz Karabük'te 3 kilo 340 gram kubar esrar ve 56 kök hint keneviri yakalandı soruşturmaları devam ediyor, ayrıntıları görevli arkadaşlarımız size ulaştıracak" dedi.

Bilindiği üzere geçen yıl Karabük tarihinin en yüksek miktarda uyuşturucusu yakalanmıştı.
İhbar üzerine durdurulan hafif ticari araçta narkotik köpeği 'Şila' ile yapılan aramada, 21 kilo 585 gram eroin ele geçirilmiş, 2 kişi gözaltına alınmıştı.

 14.07.2016 - 16:44 5381

son bilgi haber

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

toplam: | gösteriliyor:
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN ÇOK İZLENEN VİDEO HABER

EN ÇOK İZLENEN FOTO HABER


Baglar Gazoz

SON YORUMLANANLAR
KARABÜK'TE KİM KİMDİR?
cron