ANASAYFASON BİLGİSPORFOTOVİDEOKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİYAZARLARKÜNYEİLETİŞİM
Karabük Valisi kurum ve kuruluşları ziyaret ediyor

Karabük Valisi kurum ve kuruluşları ziyaret ediyor

22.01.2019 - 12:03 1625
son bilgi haber

Devlet kurumları sosyal medyayı etkin olarak kullanmaya başladı. Karabük Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler birimi aracılığıyla her ziyaret ve etkinliği fotoğraflar paylaşarak takipçilere duyuruyor.

Geçen yıl Ekim ayındaki Valiler Kararnamesi ile Karabük'e Vali olarak atanan Fuat Gürel resmi ve özel kuruluşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Karabük Valisi Fuat Gürel'in Karabük Organize Sanayi Bölgesi OSB'de yaptığı Yönetim Kurulu Toplantı sonrası güzel bir kare ortaya çıktı.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü OSB Yönetim Kurulu Toplantısının ardından Vali Fuat Gürel, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bazı firmaları ziyaret etti.

Çalışan işçilerle birlikte soba başında sohbet eden Vali Gürel'in bu içten ve samimi davranışı işçileri de memnun etti.

Yerlikaya Çelik Konstrüksiyon Yapı ve Vinç Sanayi Fabrikasını ziyaret ederek fabrikada incelemelerde bulunan Vali Gürel, Fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Yerlikaya ve Mustafa Ünal’dan fabrikada üretilen ürünler hakkında bilgiler aldı.

Akort Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.’yi de ziyaret eden Vali Gürel, Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Coşkun ve Şirket Müdürü Celal Tokatlı ile fabrikada incelemelerde bulunarak her türlü kadın, erkek ve çocuk ayakkabıların iç tabanları, botların, çizmelerin ana mamül ve yardımcı malzemelerinin üretimi hakkında bilgiler aldı.son bilgi haber

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

toplam: | gösteriliyor:
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN ÇOK İZLENEN VİDEO HABER

EN ÇOK İZLENEN FOTO HABER


Baglar Gazoz

SON YORUMLANANLAR
KARABÜK'TE KİM KİMDİR?
cron