ANASAYFASON BİLGİSPORFOTOVİDEOKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİYAZARLARKÜNYEİLETİŞİM
"Siyaseti bitirdim"

"Siyaseti bitirdim"

23.11.2018 - 11:42 3133
son bilgi haber

Karabük siyasi tarihinde olduğu kadar ülkemiz siyasetinde de ağırlığı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM Başkanlığı ve bakanlıklar yapan Mehmet Ali Şahin siyaseti bıraktığını açıkladı.

Bölgenin Sesi Gazetesi sahibi Ahmet Gölbek bugün gazetesindeki köşesinde Mehmet Ali Şahin ile yaptığı görüşmeyi yazdı.

TBMM ESKİ BAŞKANI, ÇEŞİTLİ DÖNEM HÜKÜMETLERİNDE BAKAN OLARAK GÖREV YAPAN SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN; “SİYASETİ BİTİRDİM…”

Geçtiğimiz gün, bir vesile ile görüştüğümüz TBMM Eski Başkanı, AK Parti Hükümetlerinde çeşitli dönem Bakanlık yapmış olan Karabük Eski Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN “SİYASET DEFTERİNİ KAPATTIM..” dedi.

Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN, her ne kadar “SİYASET DEFTERİNİ KAPATTIM..” diyorsa da AK Parti ETİK KURULU Başkanı durumunda ve aktif olmasa bile Siyasetin içinde, deneyimlerinden, Siyasi Duruşundan Partisini yararlandırıyor elbet.

“SİYASET DEFTERİNİ KAPATTIM..” diye neden söyledi, onu da yazalım..

“Sayın BAŞKAN, ÖNÜMÜZDE Kİ YEREL SEÇİMLERDE, AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLACAĞINIZA, PARTİNİZİN SİZE BÖYLE BİR GÖREV VERECEĞİNE İLİŞKİN, KARABÜK’TE BİR SÖYLENTİ DOLAŞIYOR/DOLAŞTIRILIYOR, NE DERSİNİZ..?” diye sorduk kendisine.

Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN böyle bir gelişme olmadığına dikkat çekti ve “ARTIK SİYASET DEFTERİNİ KAPATTIM..” anlamında bilgiler verdi ve en önemlisi “KENDİSİNE PARTİ KADEMELERİNDEN BÖYLE BİR ÖNERİ veya ÇITLATMA GELMEDİĞİNİ..” söyledi Sayın Şahin.

Bunu da, Karabüklüler bunları nereden çıkartıyor anlamıyorum noktasında,  BÖYLE BİR GELİŞME OLSA PARTİ KADEMELERİNDEN veya GENEL BAŞKAN TARAFINDAN GÖRÜŞÜM ALINIRDI noktasında söyledi..

Yine her zaman ki zarif, nezih tutumu içerisinde Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN.son bilgi haber

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

toplam: | gösteriliyor:
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN ÇOK İZLENEN VİDEO HABER

EN ÇOK İZLENEN FOTO HABER


Baglar Gazoz

SON YORUMLANANLAR
KARABÜK'TE KİM KİMDİR?
cron