ANASAYFASON BİLGİSPORFOTOVİDEOKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİYAZARLARKÜNYEİLETİŞİM
AK Parti Karabük İl Teşkilatı belli oldu

AK Parti Karabük İl Teşkilatı belli oldu

01.11.2017 - 13:43 883
son bilgi haber

AK Parti Karabük İl Teşkilatında yeni İl Yönetim Kurulu üyeleri belli oldu
Timurçin Saylar’ın istifasının ardından boşalan AK Parti Karabük İl Başkanlığı’na 12 Ekim 2017 tarihinde Av. İsmail Altınöz’ün atanmasının ardından, İl Yönetim kurulu da bugün belli oldu.
AK Parti Karabük İl Yönetimi, Av. İsmail Altınöz’ün İl Başkanı olarak atanmasından 2 hafta sonra Genel Merkez tarafından onaylanarak kesinleşti.
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Altınöz, “Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı dava arkadaşlarımızdan teslim aldık ve partimizi, milletimizi, ülkemizi, Karabük’ümüzü daha ilerilere taşımak için çalışacağız. İl Başkanlığı görevine atandıktan sonra da teşkilat kurma çalışmalarımız başladı ve bugün itibari ile yapılan istişareler neticesinde İl Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. 30 kişilik listemiz şu şekilde; İsmail Altınöz, Abdullah Ünal, Ali Yaşar, Berat Baykara, Enes Yeşiloğlu, Faruk Kartal, Fatih Ustaoğlu, Ferhat Salt, Hakan Eren, Hasan Demir, Hatice Çetinkaya, Hızır Yıldız, İbedullah Belke, Mehmet Mescier, Mehmet Kul, Muhammet Kaya, Muhammet Kaya, Murat Derecik, Mustafa Çankaya, Nagihan Erkal, Nurettin Emlik, Nusret Telli, Özlem Özbakan, Recep Ulu, Saime Öksüzoğlu, Sercan Başkaya, Tevfik Ayvalık, Yasin Kaplan, Yıldıray Yıldırım, Zeynep Münteha Gemeç, olarak belirlenmiştir. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Karabük’ümüze, AK Partimize, Ülkemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Öte yandan İstifa eden Timurçin Saylar yönetiminden 10 kişinin yeni dönemde de görev aldığı öğrenildi.son bilgi haber

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

toplam: | gösteriliyor:
ÇOK OKUNANLAR

EVRENUR

Baglar Gazoz
BU HABERLERİ OKUDUNUZ MU?
CHP Karabük Gençlik: Zehirleniyoruz
CHP Karabük Gençlik: Zehirleniyoruz
15.01.2018 - 20:03 - 1 2252
Marzinc mahkemelik oldu
Marzinc mahkemelik oldu
18.10.2017 - 12:50 - 1 1974
Karabük Sebze Hali'nde yangın
Karabük Sebze Hali'nde yangın
30.04.2017 - 14:19 - 7 5250
SON YORUMLANANLAR
cron